O MNIECześć, nazywam się Izabela Rusnak i miło mi Cię poznać. Blog to nie tylko Ja, ale także moja rodzina czyli mąż i dwójka wspaniałych synków. Mieszkam w wielkim mieście, ale przybyłam tu kilka lat temu ze wsi więc można mnie śmiało nazywać „wieśniarą”. Mój świat został zdominowany przez mężczyzn i czuję się z tym świetnie. Kiedyś zabiegana myśląca przez większość dnia o pracy i papierologii, dziś szczęśliwa i wiecznie niedospana matka Jasia i Stasia.

Jaś – urodzony w styczniu 2014 roku. Nazwać go wulkanem energii to mało. W jeden dzień nauczył się chodzić a w drugi biegać. Wtedy kiedy nie porusza się we wszystkich kierunkach jak wolny elektron to gada, gada i gada. Uwielbia sok jabłkowy, Myszkę Miki, jazdę na rowerze i trampolinę.
Staś – urodziny w listopadzie 2015 roku. Najmłodszy członek rodziny. Aktualnie opanował sztukę chodzenia i zdobywa świat! Najbardziej ciekawią go, kable, kontakty i brudne buty. Uwielbia mleko, owoce i noszenie na rękach.

Na blogu znajdziesz moje przemyślenia jako kobiety, żony, matki, siostry i córki. Dodatkowo opisuję wszystko co nas dotyka, porusza, ciekawi. Lubimy też czytać, książki zajmują bardzo ważne miejsce w naszym domu, więc zobaczycie je też tu.

Chcesz więcej? Zapraszam do:
- polubienia Fanpejdżu Po drugiej stronie Brzucha
- wysyłania poczty na podrugiejstroniebrzucha@o2.pl

Na koniec, żeby udowodnić Ci , że jestem taka sama jak Ty, prawdziwa z krwi i kości zdradzę
3 rzeczy o mnie których do tej pory nie wiedzieliście:
- lubię podróżować - kiedyś przejechałam całą Polskę na stopa, to jedna z moich niesamowitych przygód,
- niekiedy chodzę z głową w chmurach - zdarzyło mi się zostać w tramwaju kiedy on zjechał do zajezdni, jednak intensywnie pukałam przez kilka minut i Pan litościwie wypuścił mnie,
- jestem roztrzepana (ale z tym walczę) - notorycznie gubię, tudzież porzucam w miejscach publicznych wszelkiego rodzaju parasolki i rękawiczki, o dzieciach jak na razie udaje się zawsze pamiętać uff….


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...