sobota, 12 listopada 2016

List do Św. Mikołaja - DIY szablon do pobrania

 

Podobno Święty Mikołaj widzi i wie wszystko. Jednak by mieć pewność, że dostanie się ten wymarzony prezent warto napisać do niego list. Każdy może się pomylić nawet Święty! W końcu też człowiek. Aby zminimalizować ryzyko otrzymania przez nasze dziecko prezentu dalece odbiegającego od tego jedynego i wyśnionego, warto stworzyć z nim właśnie taki list.


Ja jak byłam małą dziewczynką zawsze "tworzyłam" list do Świętego Mikołaja i było to dla mnie niezwykle ważne, starałam się z całych sił. Na początku, kiedy jeszcze nie umiałam pisać rysowałam to, o czym wtedy skrycie marzyłam, jak podrosłam, to z pomocą mamy przelewałam niezdarnie moje myśli na papier. Na koniec składałam i przekazywałam go rodzicom, aby oni mogli go oddać w odpowiednie ręce.
Chciałabym, aby również moje dzieci jak najdłużej czuły tę magię, która towarzyszy Mikołajowi oraz Bożemu Narodzeniu. Ja pamiętam te chwile do dziś, dlatego mam dla Was dwa szablony listu do pobrania, aby Wasze dzieci mogły go stworzyć same lub z drobną pomocą.
Zachęciłam Was? Teraz trzeba pobierać, wydrukować, zgromadzić artykuły piśmiennicze i tworzyć.
Mam nadzieję, że Wam się spodobały i każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Pamiętajcie jednak, że sam list nie wystarczy! Trzeba jeszcze być GRZECZNYM. Wszakże zamiast wymarzonego prezentu pozostaje jeszcze opcja rózgi.


5 komentarzy:

 1. Ooo, szablon super! Przyda się, bo musimy taki list stworzyć na Szczycie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super - bardzo dziękuję w imieniu córki to będzie jej pierwszy list do Mikołaja, wiec wypada by był na tak pięknym szablonie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, myślę, że skorzystamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne szablony, u nas jeszcze na to za wcześnie, ale na pewno starsze dzieci z podekscytowaniem wypełnią takie piękne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...