poniedziałek, 17 listopada 2014

Dietetyczne Rewolucje, czyli Mamy czas na zdrowie. Warsztaty 15.11.2014.

W sobotę  miałam przyjemność uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez Mamy czas na zdrowie, firmę Oleofarm i Hotel Art.
Rozpoczęliśmy częścią merytoryczną, porządny zastrzyk wiedzy, który przekazała nam Pani Dietetyk, tak wiec jestem już Panią mądralińską prawie wszystko wiedzącą hahahahahaha... A tak serio, to dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy dotyczących wprowadzania pokarmów: jak, gdzie kiedy? Wiele przydatnych wskazówek odnośnie mądrego dobierania składników do przygotowywania posiłków dla całej rodziny.
Następnie była część praktyczna, pokazowa.
Parę pomysłowych past przygotował na naszych oczach szef kuchni hotelu i muszę przyznać, że bardzo mi zasmakowało. Pycha!
Najlepszą i najfajniejszą część nazwałabym "radosna twórczość". Uczestnicy spotkania przygotowywali sami różnego rodzaju pasty, kanapki i sałatki ze wspaniałości, które tam czekały na suto zastawionych stołach.
Wszystko wyglądało kolorowo i apetycznie, a ja stworzyłam sałatkę. W skład mego dzieła wchodził: kurczak, fasola, różnego rodzaju sałaty, botwina, oliwki, słoneczniki, pomidorki koktajlowe i wspaniały odkryty tam olej dyniowy z "oleje świata". Zakochałam się w tym oleju i na dobre zagości on u mnie w kuchni a możecie zobaczyć i kupić go tutaj.
No koniec, po prostu skonsumowaliśmy wszystkie te wcześniej przygotowane pyszności i nic się nie zmarnowało. 
Dodatkowo panowała przyjazna i miła atmosfera, poznałam kilka bardzo fajnych mam oraz miałam możliwość degustacji super zdrowych 100% soków wyprodukowanych przez firmę Oleofarm.
Jeżeli w waszym mieście odbywają się takie warsztaty, to zachęcam do udziału, a jeśli jesteście głodni wiedzy lub szukacie inspiracji na temat zdrowego jedzenia polecam odwiedzenie strony internetowej tutaj i fb tutaj. Moje dzieło :)
A teraz na koniec dla zniecierpliwionych, wyniki konkursu.
Lista zwycięzców:
1. Czapa od Hand Made Szydełko poleci do Patrycja Kamińska-Mąka
2. Podusia od SWETT BABY do Barbara Siwek
3. Zestaw przypinek numer 1 do Ada Cichecka Dudłak

Na zgłoszenia czekam do 21.11.2014 po tym czasie wylosujemy nowych zwycięzców.  


 

5 komentarzy:

 1. A nam miło było Cię poznać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy miały okazję powymieniać się doświadczeniami i anegdotkami :) Miło było Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że mogliście sami zrobić swoje dania i zaś je zjeść. Bardzo fajne są takie spotkania.
  M.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...