środa, 4 marca 2015

Kolejkowo.


Dzisiaj relacja z naszej wyprawy do Kolejkowo! Ruszyły pociągi na Świebodzkim !

We Wrocławiu aktualnie możemy zobaczyć największą makietę kolejkową w Polsce.  Wystawa znajduje się na Dworcu Świebodzkim, więc lokalizacja jak najbardziej adekwatna i nadająca klimatu całemu przedsięwzięciu. ​Makieta ma150m2, ponad 100 budowli i 9 składów kolejowych, jest co podziwiać.
Całą konstrukcję możemy oglądać w dzień, który w Kolejkowo trwa 9 minut i w nocy 4 minuty. Kiedy zapada noc tworzy się niesamowity klimat, sala ciemnieje i na nowo rozjaśnia się mnóstwem małych światełek, jest to magiczna chwila którą ciężko opisać słowami trzeba to zobaczyć.
Jaśko z racji młodego wieku najbardziej zafascynowany był jeżdżącymi pociągami od których nie odrywał wzroku niekiedy nawet popiskiwał i podskakiwał z ekscytacji. 
Projekt wykonany z najwyższą stratnością , detale wzbudzały pełen zachwyt, im dłużej przyglądaliśmy się, tym więcej szczegółów ukazywało się naszym oczom. Zdjęcia, które znajdują się poniżej nie oddają całego uroku.

Polecam to miejsce, szczególnie teraz gdy jeszcze nie ma ładnej pogody a chcielibyście pokazać coś waszym maluchom tym większym i mniejszym. My spędziliśmy tam około 40 minut i nie żałujemy.

Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć to zapraszam na www.facebook.com/kolejkowo oraz www.kolejkowo.pl

 Ruszamy !

 Szczyt Śnieżki tu nawet Matka kiedyś wspięła się o własnych siłach widok z góry niesamowity.
Wrocław miasto wrażeń :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...