środa, 22 lipca 2015

Akademia mądrego dziecka. "Zwierzęta i zwierzątka". Dłubiemy w nosie!

 Czy znacie to powiedzenie: "Nie dłub w nosie boś nie prosie, palec nie górnik a nos nie kopalnia"?
A my się otwarcie przyznajemy, że w nosie dłubiemy, nic a nic się nie wstydzimy i otwarcie o tym mówimy. Rano, wieczorem a może nawet o innej porze? Tak jest! Dłubiemy wszystkim i każdemu z osobna, bo świetną zabawę przy tym mamy i nowe zwierzęta odkrywamy.

Znacie serie książek: Akademia mądrego dziecka? My zakochaliśmy się w nich, posiadamy 3 egzemplarze ale opowiemy o naszym ulubionym "Zwierzęta i zwierzątka".
Książka  jest zaprojektowana specjalnie dla małych rączek, ma sztywną oprawę i bezpieczne zaokrąglone rogi, dodatkowo jest kolorowa i świetnie zilustrowana co cenię sobie najbardziej. Najlepszym element są koła wycięte w kartkach które stanowią dziurki w nosie zwierząt, Jasio za każdym razem bada paluszkiem każdy element. Dzięki temu jest nią bardziej zaciekawiony, pobudza to jego zmysły i motorykę.
Znajdziemy w niej 11 krótkich wierszyków, które na pewno nie znudzą malucha i pozwolą mu się skupić na danym zwierzątku a poznajemy między innymi: słonia, żółwia, hipopotama, konia, koale itp. Dedykowana jest dla maluchów od 0-2 lat ale myślę, że zainteresuje też starszaków.
Jaś jest nią zafascynowany i na pewno będziemy powiększać naszą kolekcję.

Troszkę danych technicznych.
Wymiary to 21x19 cm. - 12 stron.
Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o.o.
Można ją kupić np. TUBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...