poniedziałek, 21 września 2015

Proszę Państwa oto Miś. Miś podróżnik wita dziś!

Nie znam dziecka, które nie lubi pluszaków, miś to przecież najlepszy przyjaciel!
Dlaczego dzieciaki je tak kochają?
Zastanówmy się, ile razy my dorośli zatrzymaliśmy się przed wystawą i patrzyliśmy na te piękne małe oczka i mięciutkie futerka? W sklepie nie raz zdarzało się, że braliście jakiegoś i oglądaliście z zachwytem? A co dopiero taki maluch, na widok tych puchatych stworzonek, nie ma innego naturalnego odruchu jak mocny uścisk.
Po co taka pozornie zwykła zabawka dzieciom?
Odpowiedz jest prosta! Pluszak nigdy nie marudzi, zawsze jest gotowy do zabawy, nie przeszkadza mu gdy jest ciągnięty za ucho. Jeśli nadepniemy na niego również nie będzie miał nic przeciwko. To wspaniały przyjaciel na dobre i na złe, znosi wszystko z prawdziwą godnością.
Jest genialnym trenerem uczuć, bo można się z nim radośnie bawić, gniewać się na niego, złościć a nawet prowadzić kłótnie! Sama pamiętam z dzieciństwa jak niekiedy wymyślałam kłótnie (sprzeczki) z moim misiem, po czym następowało radosne pojednanie.

Dzisiaj chciałam wam przedstawić pewnego niesfornego misia podróżnika, który przybył do Jasia jak na podróżnika przystało pocztą. Samo rozpakowywanie wzbudziło wiele emocji a potem spojrzeli sobie w oczy i wiadomo, był już jego. Jednak poza nowym przyjacielem w pudełku znajdowało się też małe czerwone serduszko do którego był dołączony list. Dowiedziałam się z niego, że jego magia uaktywni się jeśli Jaś będzie je nosił jeden dzień ze sobą, a następnie zaszyjemy je na grzbiecie, gdzie jest zostawione specjalne miejsce na nie. Dzięki temu nowi przyjaciele zostaną połączeni niewidzialną więzią.


Dodatkowo była dołączona jego metryczka urodzenia oraz paszport, ale tu nie byliśmy zdziwieni, bo to 100% podróżnik przygotowany nawet do zagranicznych wypadów. Swoją osobowością idealnie wpasował się w naszą rodzinę, bo my też lubimy wyjeżdżać w szczególności na wieś gdzie będzie miał okazje poznać wile rodzajów zwierząt i poobcować z matką naturą. Dodatkowo jest bardzo otwarty na nowe znajomości, bo do mnie też bardzo chętnie się przytulił.
Podróżnik przybył do nas ze wspaniałej krainy zwanej Miśkolandią
Jesteście ciekawi co to takiego?
Miśkolandia to miejsce gdzie mieszkają trzy wyjątkowe misie Luis, Matylda i Oskar, każdy jest inny i ma własny dom.
Do wyboru mamy:
- podróżnika - ciekawski świata, nie lubi siedzieć długo w jednym miejscu, chce wszytko zobaczyć, jego marzeniem jest podróż dookoła świata,
- naukowca - uwielbia eksperymenty, chce wiedzieć skąd się wszytko bierze, jego ulubioną lekturą jest zdecydowanie encyklopedia, 
-  artystkę - to bardzo wrażliwy miś, który lubi piękne rzeczy, torebki, sukienki, kapelusze. Najchętniej chodzi do kina i teatru bo lubi sztukę. W wolnych chwilach maluje, rysuje i tworzy piękne obrazy.
25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, więc to już niedługo, jeśli wasze dzieci nie mają jeszcze wspaniałego kompana zabaw, pluszowego przyjaciela na dobre i złe, to zapraszam Was TU gdzie misie czekają na swych małych przyjaciół.
Bo przecież dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. 


5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...