czwartek, 29 października 2015

Kulinarne Zagrania we Wrocławiu.

Wydaje mi się, że to było wczoraj a jednak patrząc na datę w komputerze trudno mi uwierzyć jak czas szybko mija.
Jako kobieta i matka która lubi coś ugotować a jeszcze bardziej upiec dla swoich najbliższych miałam niezwykłą przyjemność uczestniczenia w wydarzeniu pod tytułem Kulinarne Zagrania we Wrocławiu.
Spotkanie odbyło się 1 października na które udało mi się wymknąć na "przepustkę" ze szpitala i choć nie dane mi było zostać do samego końca, to jednak muszę przyznać z ręką na sercu było bardzo miło.
Miejscem spotkania była Pizza Hut w Centrum Handlowym Korona gdzie zjadałam kilka kawałków pysznych pizz, co było bardzo wspaniałą odmianą od szpitalnego jedzenia, dla mnie prawdziwy raj.
Wiola która organizowała całe spotkanie jest również w "błogosławionym stanie "ale  nie stanowiło to dla niej żadnej przeszkody w zorganizowaniu ciekawych prelekcji.
Na pierwszy ogień wyszedł Pan Rafał z MyFood, firma ta, to przede wszystkim ryby i owoce morza. Ja osobiście uwielbiam takie jedzenie a szczególnie krewetki a Pan Rafał opowiadał bardzo ciekawie i nie bał się żadnych pytań. Produkty tej polskiej firmy możemy z łatwością dostać w sklepach takich jak np. Piotr i Paweł, Alma, Eko, Makro itp.
Następnie swoje cenne rady odnośnie dobrej fotografii czyli:"co?, jak? i dlaczego tak?", przekazały nam dwie fantastyczne fotografki z MoMo-Pics. Mam nadzieję, że wszytko dobrze zapamiętałam i moje zdjęcia będą zawsze bardzo apetyczne. Panie dodatkowo uwieczniły nasze spotkanie swoimi aparatami i kilka zdjęć możecie zobaczyć również tutaj u mnie.
Niestety nie udało się dotrzeć przedstawicielowi firmy Crock-Pot, która oferuje wspaniałe wolnowary, jednak mogłam podziwiać efekty pracy takiego urządzenia ponieważ Wiola przyniosła zrobioną własnoręcznie w tym urządzeniu łopatkę.
Stoliki były podzielone niestety na dwa i chodź moje towarzystwo było doborowe i poznałam wspaniałe kobiety, szkoda mi jest troszkę, że nie było czasu zapoznać się bliżej z pozostałymi, ale może kiedyś się jeszcze uda. Słodką atmosferę zapewniła firma Brześć, której produkty mogliśmy skosztować podczas spotkania. Na koniec, podczas części zapoznawczej tzn. czasu wolnego, na którym niestety nie mogłam zostać bo szpital mnie wzywał, było wspaniałe wino ale ja i tak mogłabym je tylko powąchać bo ciężarne nie piją alkoholu.
Dziękuję za możliwość uczestniczenia w spotkaniu Kulinarne Zagrania we Wrocławiu organizatorce Wioli z Mama Oskarka i dziewczynom:
Grażynka Pyzuszkowo
Marta  KalMar-owa Kuchnia
Justyna  ZmiksujTo
Marta   Sio Smutki
Agnieszka  Wędrująca łyżeczka
Ellen  Karczma Honorietty
Elwira  Zabiegana Mama
Karolina Cake Caprice

Dziękuję również sponsorom za upominki.
Smakołyk lokum i herbatka od Turecki Sklep, pojemnik na żywność od BranQ,
pyszny cydr od Cydr Słowiański , książka - Familie.pl oraz makarony, oliwa, oliwki i pasty pomidorowe od Primo Gusto  


Płyn do płukania i kapsułki Perlux Lakma oraz zatyczki na puszki Twin Caps

 Krewetki od Myfood

Magnat cudna bransoletka.

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...