poniedziałek, 4 lipca 2016

Plakaty z cyferkami - do pobrania.


Jeśli jesteście na etapie nauki liczenia, lubicie plakaty tworzone całym sercem to dzisiaj mam dla Was prezent! Poniżej znajdziecie cztery darmowe plakaty do pobrania dla waszych ciekawskich maluchów. Mam nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Plakaty mogą być fajną ozdobą dziecięcego pokoju. W sieci możemy znaleźć ich całe mnóstwo np. motywujące do działania, śmieszne, słodkie lub edukacyjne. Jeśli Wasze maluchy właśnie zaczynają swoją przygodę z liczbami i poznają ich magię, to dzisiaj mam dla Was coś idealnego. Cztery propozycje plakatów z cyferkami, które mogą być Wasze. Co trzeba zrobić? Kliknąć pobierz, ot cała filozofia. Poniżej moje propozycje.


Subtelne i delikatne balony.

Plakat z cyferkami do pobrania za darmo


Zwierzaki. Nauka z nimi to sama przyjemność.

Plakat z cyferkami do pobrania za darmo

Coś dla fanów czarno białych wnętrz.

Plakat z cyferkami do pobrania za darmo

Z racji tego, że jestem mamą dwóch wspaniałych synków nie mogło zabraknąć samochodów.

Plakat z cyferkami do pobrania za darmo

I jak wam się podobają? Jeśli któryś z nich skradł Wasze serca, to klikajcie, pobierajcie i wieszajcie na ścianach, meblach, oknach lub gdzie Wam się podoba.

A jeśli szukacie fajnego plakatu do Waszego salonu lub innej części domu, to zapraszam TU znajdziecie tam 4 moje propozycje

 Ps. Plakaty jedynie do użytku domowego, jeśli chcecie się nimi podzielić z innymi linkujcie do źródła, czyli do mnie.  6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...