piątek, 21 kwietnia 2017

"Gdy smok się wprowadza ponownie".

 

Wyobraźnia dziecka jest praktycznie bezgraniczna i tylko my możemy pomóc mu ją rozwijać. Książki, to cudowne narzędzie, za pomocą którego można łatwo przenieść się w krainę fantazji, gdzie czeka mnóstwo przygód. Gdy smok się wprowadza ponownie, to kolejna część wspaniałej książki Jodi Moore, o której Wam dzisiaj opowiem. 


Jak przekazać dziecku, że niedługo będzie mieć brata lub siostrę? Jest to naprawdę nie lada wyczyn. A co jeśli mogłaby w tym pomóc książka?! "Gdy smok się wprowadza ponownie", właśnie ta książka będzie do tego bardzo dobrze się nadawać.


 "Jeśli pomożesz tacie budować zamek wprowadzi się do niego smok" Tym razem to nie jest zamek z piasku podczas beztroskich wakacji (tak było w pierwszej części), ale łóżeczko, w którym ma zamieszkać ów skrzydlaty koleżka. W krótkim czasie jednak okazuje się, że ten zamek ma być przeznaczony dla nowego członka rodziny, który aktualnie siedzi u mamy w brzuchu. Chłopiec nie był szczęśliwy z tego powodu a jego starsza siostra na dodatek wyraźnie stwierdziła, że smoki nie istnieją a on zwyczajnie zmyśla. To wszystko spowodowało serię małych psot gdzie głównym winowajcą był właśnie smok. Gdy urodziło się maleństwo okazało się, że ma brata! Jednak ten mały różowy maluch bardzo się ślini, robi śmierdzące kupy i naprawdę głośno płaczę.....a najgorsze jest to, że smok również postanowił się przeprowadzić do jego łóżeczka i tam spać. 
Czy chłopiec przekona się, że młodsze rodzeństwo to nic strasznego? Zaakceptuje nową sytuację i będzie umiał się w niej odnaleźć? Tego wszystkiego możecie dowidzieć się sięgając po książkę "Gdy smok się wprowadza ponownie".

Jeśli chodzi o wygląd, to mnie zachwyca. Duży format sprawia, że bardzo wygodnie trzyma się ją w ręku, ilustracje są kolorowe, wyraziste i cieszą oko. Śliski papier zabezpiecza książkę przed ewentualnymi śladami użytkowania przy częstym czytaniu, więc śmiało można ją codziennie brać do ręki. 
Jeśli jesteście ciekawi jak kończy się ta historia i lubicie czytać to zapraszam Was na konkurs gdzie możecie wygrać jeden egzemplarz tej książki. Zadanie nie jest trudne więc wierze, że bez problemu każdy sobie z nim poradzi.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest ulubiona książka Waszego dziecka?
Zasady:
- konkurs dla fanów Po drugiej stronie Brzucha oraz Wydawnictwa CzyTam na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły profil), !!!!!!
- udostępnij i polub plakat konkursowy na FB, znajduje się on TU.Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Po drugiej stronie Brzucha.
2. Konkurs trwa od 21.04.2017 r. do 28.04.2017 r. do północy.
3. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 05.05.2017 r.
4. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage Po drugiej stronie Brzucha.
5. Zwycięzcy konkursu mają obowiązek w ciągu czterech dni od ogłoszenia wyników przesłać do Po drugiej stronie Brzucha swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody.
6. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie na fan page Po drugiej stronie Brzucha zostanie wybrana kolejna osoba.
7. Konkurs odbywa się na terenie Polski.
8. Konkurs jest kierowany do osób pełnoletnich.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
10. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
Udanej zabawy kochani!!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...