czwartek, 24 listopada 2016

Jak przystroić dom na święta? - Kilka inspiracji.

 

Święta to magiczny czas, ich magia powoli wkrada się w nasze serca, kiedy ulice rozbłyskują tysiącem malutkich światełek. W sklepach i centrach handlowych słyszymy świąteczne piosenki, pieczemy pachnące cynamonem piernikowe ciasteczka i razem z kalendarzem adwentowym odliczamy dni do świąt Bożego Narodzenia. To bardzo radosne święta spędzane w gronie rodziny i najbliższych, możliwość dzielenia się opłatkiem, dawania sobie prezentów i zatrzymania się na chwilę z codziennego pędu życia, spędzenia czasu z tymi, których kochamy najbardziej.

Z tej okazji nie tylko stroimy siebie, aby wyglądać jak najbardziej uroczyście, ale także i nasz dom. Osobiście uwielbiam świąteczne gadżety i ten klimat, który sama mogę stworzyć. Dlatego przygotowałam dla Was garść inspiracji, która może być bardzo pomocna w dekorowaniu waszych domów.Lubię, jak mój dom stroi się na święta i lubię czuć zapach prawdziwej choinki, kiedy otwieram drzwi do mojego domu wtedy wiem, że to już ten czas, czas tylko dla nich, moich ukochanych.

Wszystkie ozdoby dostępne aktualni w sklepach Lidl


9 komentarzy:

 1. Zdjecia przepiękne, az sie zapatrzyłem. Czuć juz święta

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo, muszę się wybrać do Lidla po te ozdoby!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem wystarczy kilka drobiazgów, prawda? :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczności. Nie mogę się doczekać świąt między innymi właśnie z powodu dekoracji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne inspiracje!
  Niestety, my za bardzo z wystrojem nie poszalejemy, bo z uwagi na alergię syna musimy do minimum ograniczać ilość bibelotów w domu :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjne dodatki do domu! Extra!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjne dodatki do domu! Extra!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...