poniedziałek, 29 lutego 2016

O Wilku który chciał zmienić kolor


Wilk łamiący stereotypy to bohater serii zabawnych książeczek "O Wilku.." wydawnictwa Adamada. O jednej z nich pisałam Wam TU teraz przyszła kolej na następną cześć. 
Pewnego dnia czarny Wilczek obudził się bardzo niezadowolony ze swojego wyglądu. Stał przed lustrem oglądał się z każdej strony i nic mu nie pasowało. Do głowy przyszedł mu świetny pomysł. Ziemi kolor! Przez cały tydzień Wilk zmienia kolor na inny, jednak nadal nic mu nie pasuje, czuje się wręcz nieswojo.


Czy uda mu się znaleźć odpowiedni kolor? Czy będzie szczęśliwy? Tego wszystkiego dowiecie się czytając książkę.
Samoakceptacja jest bardzo ważna w życiu, tylko wtedy będziemy naprawdę szczęśliwi i właśnie to możemy zobaczyć na kartkach tej książki.
Książka pełna humoru, pięknie ilustrowana zapewni świetną zabawę zarówno mniejszym jak i większym czytelnikom.  Zdecydowanie jest to mój ulubiony Wilk z którym zaprzyjaźniliśmy się na dłużej. Zapraszam do lektury!

Co o książce "O Wilku który chciał zmienić kolor" pisze wydawnictwo? 
Pewnego dnia Wilk budzi się w bardzo złym humorze. Cały czarny – nie podoba się sobie wcale. Postanowione! Od dzisiaj zmienia kolor. Tymczasem... nie jest to takie łatwe, jakby się wydawało.
Dane techniczne:

Tytuł: "O Wilku który chciał zmienić kolor"
Autor tekstu: Orianne Lallemand
Ilustrator: Éléonore Thuillier
Wydawnictwo: Adamada
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka

8 komentarzy:

 1. Musze koniecznie namierzyć te książeczki, bo widziałam już je w kilku miejscach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie i zachęcająco wygląda :) jeśli jest o samoakceptacji to tym bardziej mi się podoba (lubię książki z morałem) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie i zachęcająco wygląda :) jeśli jest o samoakceptacji to tym bardziej mi się podoba (lubię książki z morałem) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne ilustracje musze ją kupić

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem kiedy Pyzusia przełamie się i polubi wilka. Kiedyś przeczytała jej czerwonego kapturka i od tamtej pory boi się wilków, a książeczka schowana i czeka na lepszy czas. Piękne ilustracje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubimy Wilka. W ogóle te książeczki z Adamady są bardzo przyjemne :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...