środa, 3 lutego 2016

Wrocławskie spotkanie blogerek. Co tam się działo? Moja relacja!


Moje miasto Wrocław! To właśnie tu 22 stycznia miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogowym, zorganizowanym przez dwie wspaniałe kobiety: Elwirę autorkę bloga Zabiegana Mama oraz Justynę autorkę bloga Zmiksuj To!

Spotkanie odbyło się w bardzo klimatycznym miejscu, w restauracji BLT. Sam właściciel (bardzo sympatyczny pan) czuwał nad nami, by nic nam nie brakowało. Miałam okazję spróbować kilka pysznych tart, które próbowałam odtworzyć w domu niestety z marnym skutkiem. Restauracja słynie z wyśmienitych burgerów, to jest coś co zdecydowanie przyciąga mojego Ł. BLT jest wyjątkowa pod wieloma względami, ma jedną z najfajniejszych promocji o których słyszałam. Chcesz kawę? Cena zależy od tego jak o nią poprosisz!
Kawa - 6 zł
Poproszę kawę - 5 zł
Dzień dobry, poproszę kawę - 4 zł.
Tą promocją od razu skradli moje serce. Zachęcam innych do stosowania tej metody. Jednak nie na jedzenie i picie tam przybyłam (co oczywiście było pysznym dodatkiem). Przyszłam, żeby poznać nowe osoby, nauczyć się czegoś nowego i oczywiście w przypadku świeżo upieczonej mamy "wyjść do ludzi".

Na wstępie Elwira i Justyna przywitały się z nami. Później były wystąpienia. Na pierwszy ogień wyszła Agnieszka Nowakowska osobisty coach. Kobieta o silnym charakterze, która potrafi zmotywować każdego. Powiedziała nam co powinno być dla nas najważniejsze (cel), jeśli my będziemy szczęśliwi to i nasi najbliżsi również, jest to transakcja wiązana. Motywowała nas do walki o własne marzenia, stawiania sobie celów i ich realizacji. Dodatkowo dostałyśmy od niej w prezencie możliwość odbycia jednej bezpłatnej sesji coachingowej, co było miłym gestem z jej strony.
Następną prelekcję wygłosił fotograf Rafał Ryziński, który uwieczniał za pomocą aparatu nasze spotkanie. Jest on prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat wykonywania dobrych zdjęć. Fachowa porada odnoście tego, co i jak polepszyć aby nasze zdjęcia były bardzo dobre. Ja nie jestem mistrzem w tym temacie, więc słuchałam go bardzo uważnie i starałam się jak najwięcej zapamiętać. 
Kolej na moją ulubioną prelegentkę Sandrę Smolarczyk z Make Up Artist, która zrobiła mi bajeczny makijaż. Wystąpienie było najdłuższe, ale jak dla mnie pouczające, bo jeśli chodzi o make up to u mnie ciężko w tym temacie, raczej same podstawy bez szaleństw. Dowiedziałam się jak nakładać podkład, jakie kosmetyki wybierać, jaki makijaż na jaką okazję stosować i co wartko podkreślić. Sandra jest bardzo miła i na wszystkie pytania odpowiadała bardzo wyczerpująco. Chciałabym się do niej w przyszłości zgłosić na szkolenia, bo takie oczy jak ona mi zrobiła, nikt mi jeszcze nie wyczarował. 

Na koniec mogliśmy posłuchać Ulę Kaptur przedstawicielkę firmy Like08, która była jednym ze sponsorów. Otrzymaliśmy od nich kubki i koszulki z logiem spotkania, które dla nas stworzyli. Przedstawiła nam ofertę swojej firmy oraz opowiedziała jak promować własną markę w social mediach. Ja słuchałam jej zza ściany, bo wtedy wypadła pora karmienia mojego małego głodomora Stasia, który razem z Ł był na spotkanku. Jako matka karmiąca tworzę ze Stasiem nierozerwalny team.
Korzystając z okazji, chciałam jeszcze raz podziękować za zaproszenie mnie na spotkanie i za miło spędzony czas. Elwira i Justyna spisały się na medal. A co do organizacji spotkania, nie mogę się do niczego przyczepić. Liczę na kolejne edycje. Dziękuję również wszystkim sponsorom za upominki. Dobrze, że Ł był ze mną bo inaczej ciężko by mi było się zabrać.Sponsorzy i ich upominki: 
zaproszenie do kawiarni i cukierni Słodki Adres (to coś dla takich łasuchów jak Ja), kosmetyki naturalne dla kobiet i dzieci od Ekodrogerii Eco&More, puder od Pixie Cosmetics, próbki naturalnych kremów od Resibo (tą markę chciałam wypróbować, jest teraz okazja), kalendarze i chrupki Solo (chrupki zostały zjedzone zaraz po przyjściu do domu, smak dzieciństwa), ubranka od Nanaf Organic i DressUp (DressUp dostępne tu:http://kidszone24.pl/), oleje tłoczone na zimno od firmy SemCo, koszulki Like08 kubki od Poki, torby ekologiczne oraz znaczniki do walizek od Mrówka Travel i cudowne kosze z kosmetykami Cien od Lidla (już niedługo będzie konkurs z ich udziałem, więc wypatrujcie), książki wydawnictwa Zwierciadło (recenzja już wkrótce) i Lalanka.  
Zdjęcia Rafał Ryziński oraz Glam&Curvy.

16 komentarzy:

 1. Fajna relacja :) Pozdrawiam
  Glam and Curvy

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo sympatyczne spotkanie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne spotkanie! i widziałam Stasia <3 buziole

  OdpowiedzUsuń
 4. super spotkanie, żałuję, że o nim nie wiedziałam.. mam rzut beretem do wro...

  OdpowiedzUsuń
 5. promocja na kawę - pomysł bezcenny!

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda, że nie wiedziałam, mieszkam koło Wrocka i chętnie poznałabym inne blogujące mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też jestem z okolic Wrocławia - gdybym wiedziała, może bym się pojawiła :)Nigdy nie byłam na tego typu spotkaniu, ale relacja bardzo zachęcająca :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...