piątek, 27 maja 2016

Z Bloga Wzięte czyli Spotkanie blogerów Lubin 2016!


Dwa tygodnie temu uczestniczyłam w spotkaniu Z Bloga Wzięte - Spotkanie blogerów Lubin 2016, które organizowała Kasia autorka bloga Blog mój drugi świat z pomocą Kamili z Kreatywny Rodzic. Na spotkanie pierwszy raz wybrałam się bez żadnego dziecka i Ł. Jednak towarzystwo w podróżny miałam, bo jechała ze mną Grażynka z Pyzuszkowo. Jestem tzw. "niedzielnym kierowcą" a w Lubinie nigdy nie byłam, więc do celu szczęśliwie doprowadził nas Krzysztof Hołowczyc.
Wszystko odbyło się w urokliwym miejscu zwanym Villi Cuprum, gdzie wystrój jest piękny, a załoga miła i uśmiechnięta, czułam się tam prawie jak w domu. Spotkanie nie trwało długo, ale było bardzo intensywne, ponieważ dużo się działo. Po przywitaniu się ze wszystkimi nadszedł czas na warsztaty. Jako pierwsza wystąpiła Pani Agnieszka reprezentująca firmę PHARMA NORD POLSKA. Opowiadała o suplementacji, na co zwracać uwagę przy wyborze tabletek oraz gdzie szukać najważniejszych informacji. Nie zabrakło też sporej dawki wiedzy o zdrowym jedzeniu i komponowaniu diety. Przygotowana perfekcyjnie znała odpowiedź na każde pytanie. Ja jako matka karmiąca też podpytałam się o kilka nurtujących mnie rzeczy. 


Następne wystąpienie należało do Pana Rafała z firmy MyFood. Ta marka jest mi doskonale znana, ponieważ miałam przyjemność zapoznać się już z ich produktami o czym możecie przeczytać TU. Oferują wysokiej jakości mrożonki ryb oraz owoców morza, które znaleźć można np. w Almie czy Piotrze i Pawle. Nie siedziałyśmy tam z pustymi brzuchami, po porządnym zastrzyku wiedzy wszyscy zrobili się głodni, na stole kusiła obłędna sałatka z kaczki przygotowana przez restaurację Piekielna Kura. Przyznam się, że dawno nie jadłam czegoś tak pysznego, dlatego wzięłam nawet dokładkę tego specjału. Przyszła pora na deser, po ciąży została mi słabość do słodkości, dlatego widok tortu bardzo mnie ucieszył. Był taki jak lubię najbardziej, nie za słodki, lekki i ze świeżymi owocami w środku. Za tą ucztę dla mojego podniebienia dziękuję ślicznie cukierni NA SŁODKO.

 

Na koniec wystąpiła współorganizatorka spotkania Kamila, która aktualnie jest w ciąży i wygląda kwitnąco. Swoim wystąpieniem bardzo nas rozluźniła, nauczyła jak zrobić psa z balonu i zmotywowała do kilku słów o sobie. Uważam, że jej wystąpienie powinno być na samym początku, bo dzięki niej czułam się tak jak bym siedziała w gronie przyjaciół. Przez cały ten czas zdjęcia robiła nam Andrzejewska-FOTO, dlatego dzięki niej mamy super pamiątkę. Dostałam również mnóstwo upominków, ale o nich w następnym poście. Dziękuję za możliwość uczestniczenia organizatorkom oraz uczestniczkom za miło spędzony czas.

To my!

                                                                 
  Zapraszam do odwiedzenia blogów wszystkich uczestniczek:
Kamila Kreatywny Rodzic 
Grażyna Pyzuszkowo

7 komentarzy:

 1. Matko jak mi miło i cieszę się, że Tobie się podobało teraz już pieska zrobisz z balona z zamkniętymi oczkami :) a papier toaletowy będzie się miło kojarzył :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Tobą zawsze i wszędzie :) A pieska obiecałam zrobic Pyzuni i nie pamiętam :/ Kamila czas wrzucić filmik ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo żałuję , że nie było mnie tam z Wami :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę , że była Świetna imprezka :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło, że mogliście ziemi spotkać..porozmawiać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło, że mogliście ziemi spotkać..porozmawiać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super spotkanie:). W moich stronach takich nie robią, albo ja o nich nie wiem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...