środa, 11 listopada 2015

"Jaacie" torebki, że jaacie kręcę!


Torebka to atrybut każdej kobiety, nieodłączny gadżet w codziennych wyprawach do pracy, sklepu, na imprezę, do żłobka, przedszkola, piaskownicy itp. Ja uwielbiam różnego rodzaju torebki i uważam, że nigdy nie jest ich za mało. Kiedy zobaczyłam co oferuje firma Jaacie zaczęłam bardzo sumiennie obserwować jej fan-page'a.
Po dłuższym czasie miałam okazję spotkać się z twórczynią tych pięknych dzieł i porozmawiać z nią.

Marka Jaacie została wykreowana przez panią Kasie Jabłońską. Jest ona otwartą, miłą i tryskającą energią mamą dwóch synków, Bartka i Kuby. Pomysł na biznes można powiedzieć, że powstał "przy kołysce", kiedy to opiekując się dziećmi nagle stwierdziła, że ma trochę wolnego czasu. Pani Kasia szukała w internecie torebki dla siebie, wtedy przyszedł jej do głowy pomysł na stworzenie własnej. Gdy w głowie pojawiły się pierwsze projekty od razu przeszła do realizacji planu. Udowodniła, że "świat należny do odważnych"! Nie mając wcześniej styczności z maszyną, przeszła dwa kursy szycia. Po kursie nie pozostało jej nic innego jak zacząć tworzyć. Początki nie były łatwe ale trening czyni mistrza.
Pracownią stał się jej dom, a dokładanie stół, który wcześniej służył do spożywania wspólnych posiłków. Kiedy ma się wsparcie w swoich bliskich, na co ona nie może narzekać, wszystko jest możliwe.


Pani Kasia kocha motyle, dlatego nie przypadkowo możecie zobaczyć motyla w logo firmy Jaacie. Przy torebkach znajduje się również zawieszka w jego kształcie. Te piękne filcowe motyle jak powiedziała projektantka "są prawdziwą wisienką na torcie", czymś co nadaje charakteru gotowemu już produktowi. Oferta obejmuje sześć fasonów, których nazwy to łacińskie nazwy motyli i brzmią: Dalias, Papilio Graphium, Morpho, Charaxes, Danis.
W wywiadzie artystka udzieliła mi kilka odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Np. Co wyjątkowego wyróżnia jej produkt na tle innych marek i dlaczego tak bardzo przyciągają uwagę?
Wszystkie torebki są wykonane z filcu, mają bardzo oryginalny kształt, który połączony jest z intensywnymi kolorami. Do tego kolorowe i oryginalne suwaki oraz paski co w końcowym efekcie daje niezłego powera. Wcześniej nie spotkałam nic podobnego, są innowacyjne i zdecydowanie kuszą wyglądem.
Zaletą jest bogata oferta kolorystyczna. Można je wykonać z każdego dostępnego koloru filcu i użyć dodatków, które ma w swojej ofercie.
Poza linią torebek, które są głównymi produktami marki, robi także naszyjniki oraz sezonowo bawełniane komplety czapek wraz z kominami
Jak marka Jaacie została wypromowana?
Jaacie zaczęła swoja działalność w maju 2015 roku, jednak szybko odnalazła swoje miejsce na lokalnym rynku. Pierwszy raz mogliśmy podziwiać ją we Wrocławiu na Ręki Dzieła Fest następnie ArtJarmark w Nikiszowcu i innych tego typu wydarzeniach.

Mimo tak krótkiej działalności odniosła już pierwsze sukcesy, ponieważ jedna z jej torebek była na Fashion Week w New York, gdzie dopełniała stroju Pauliny Jagodzińskiej. Muszę przyznać, że prezentowała się bajecznie.
Jeśli chcecie zobaczyć produkty Pani Kasi na żywo, to aktualnie stacjonarnie można je kupić w Fu-ku, Loft polscy projektanci oraz PKB Store, wirtualnie w handmademarket.pl oraz na stronie http://www.jaacie.com/.

Jestem pełna podziwu dla jej determinacji, bo produkty tworzone są z wielką pasją. Życzę z całego serca by dobra passa nigdy Cię nie opuściła. Życzę również spełnienia marzeń i otwarcia wymarzonej pracowni.
Wszystkie torebki i inne produkty możecie zamówić na stronie Jaacie oraz na FB Jaacie. Dodatkowo jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o właścicielce i materiałach z których tworzy to zapraszam na bloga http://blog.jaacie.com/.

9 komentarzy:

 1. Bardzo oryginalne te torebki. Ja też czasami marzę o tym żeby spróbować coś uszyć :) Tylko, że we mnie nie ma aż tyle determinacji i zawzięcia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie jestem uzdolniona jeśli chodzi o szycie, nawet guzik mąż mi przyszywa ;p

   Usuń
 2. No trzeba przyznać, że torebki są bardzo oryginalne! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że torebki wyglądają dość nietypowo. Zastanawiam się czy znalazłaby się dla mnie taka w rozmiarze XXL :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...