wtorek, 17 listopada 2015

Zatrzymać czas. PRINTU - drukujemy emocje.

Dzień za dniem mija niepostrzeżenie, niekiedy trudno nam zauważyć jak wszystko wkoło się zmienia. Jaś ciągle wydaje mi się moim małym bobaskiem a tak naprawdę zaczyna być już kompanem do wspólnych zabaw, coraz bardziej samodzielny poznaje świat.
Uwielbiam robić zdjęcia i to właśnie na nich widzę jak bardzo się zmieniamy. Chwilę są bardzo ulotne, małe szczęścia, smutki oraz cały ogrom innych emocji, które przeżywamy na co dzień. Staram się zatrzymać choć na chwile czas za pomocą zdjęć, które później przeglądam z wielkim sentymentem.
Jestem jeszcze z pokolenia kiedy zdjęcia robiło się aparatem na kliszę, wszystkie potem trzeba było wywołać żeby zobaczyć efekt. Teraz w dobie aparatów cyfrowych i telefonów komórkowych robimy miliony zdjęć i często przechowujemy je na naszych komputerach. Jednak czy zawsze mamy czas na przeglądanie dużej ilości folderów? Z własnego doświadczenia wiem, że nie. Świetnym rozwiązaniem jest dla mnie foto-książka, którą możemy stworzyć jak tylko nam się podoba i przy pysznej kawie, przewracając strona po stronie wspominać najpiękniejsze chwile.
Pierwsza fotoksiażka jaką zrobiłam, powstała 5 lat temu po moim ślubie i to właśnie ją najczęściej oglądam a nie video czy fotografie zapisane w komputerze.
Teraz kiedy nasza rodzina się powiększyła, powstała kolejna foto-książka z najważniejszego roku życia naszego synka. Jako, że nie jestem uzdolniona graficznie, wybrałam gotowy szablon "LOVE", który od razu przypadł mi do gustu. Na stronie PRINTU jest wiele gotowych szablonów, gdzie wystarczy tylko wg. uznania umieścić swoje zdjęcia, bardzo proste w obsłudze, więc każdy da sobie z tym radę nawet jeśli z komputerami jest na bakier.
Jestem zachwycona wykonaniem i wysoka jakością druku, ja już myślę nad następną jak tylko Staś pojawi się na świecie. Polecam również foto-książkę jako prezent, idą święta więc może być to idealny upominek dla waszych najbliższych. 
Dodatkowo mam dla was niespodziankę! Jeśli chcecie sobie zrobić własną foto-książkę, to klikacie TU i pobieracie 40% zniżkę, która jest ważna 14 dni od momentu pobrania jej przez was. 
 A teraz pochwalę się Wam moim dziełem. 

Dziękuję PRINTU za wydrukowane emocje. 

7 komentarzy:

 1. Też mamy taką pamiątkę z sesji ciążowej i noworodkowej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od roku na pulpicie figuruje o mnie folder "Zdjęcia do wydruku". Już tyle się ich nazbierało... Teraz zapłacę za to cały stos złotych denarów, ale im dłużej to odkładam, tym więcej fotografii tam ląduje :P
  Fotoksiążka - super!

  Pozdrawiam,
  Weronika

  www.karmicielka.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, szykuję się właśnie do zrobienia takiej foto książki. Super, mega mi się podobają Wasze zdjęcia. Super książka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna pamiątka i jakie piękne zdjęcia:)) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...