poniedziałek, 19 grudnia 2016

DIY Ozdoby do babeczek i nie tylko.....

 
DIY Ozdobry do babeczek i nie tylko.....

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta....... Kocham ten magiczny czas. Stroimy nasze domy, podwórka i nas samych. Czekamy na tę jedną wyjątkową noc w roku, kiedy wszystkie troski tego świata odchodzą, choć na chwilę w zapomnienie i cieszymy się sobą. 


Uwielbiam cista, ciasteczka, babeczki i inne cuda, które w nadmiernej ilości jednak szkodzą moim biodrom, ale to wcale a wcale nie przeszkadza mi w konsumowaniu ich. Nie od dziś wiadomo, że najpierw jemy oczami następnie nosem a na końcu ustami. Dlatego przygotowałam dla Was coś co wyróżni wasze wypieki od innych oraz nada im wyjątkowo świątecznego charakteru. Osobiście lubię takie urocze gadżety, bo one mają magiczną moc wywoływania uśmiechu. Częstujmy naszych gości wypiekami i wywołujmy w nich radość.

Poniżej arkusz z ozdobami do ściągnięcia, z którymi możecie przystroić nie tylko babeczki, ale również ukrojone kawałki ciasta.  Wystarczą nożyczki, klej i patyczki albo słomki lub po prostu długie wykałaczki. To, na czym je umocujecie zależy tylko i wyłącznie od waszej kreatywności.

PS. Uwaga każde pobranie należy opłacić wielkim uśmiechem, takim z zębami na wierzchu. 
 
DIY Ozdobry do babeczek i nie tylko..... do pobrania


Wszystkim Wam życzę Wesołych Świąt oraz żeby wszystko poszło w.... USZY. Najwyżej później wszyscy będziemy wyglądać jak Dumbo latający słoń.

Zapraszam również na post:

Świąteczne plakaty - 5 grafik do pobrania.


3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...