sobota, 10 grudnia 2016

Króliczki!!! + KONKURS

"Króliczki" kto ich nie kocha! Małe stworzonka z cudownie długimi uszami, puchatymi ogonkami i wystającymi zębami. Ten opis spowodował u mnie to, że chcę już jakiegoś przytulać. 


Przedstawiam Wam uroczą książkę dla najmłodszych pod tytułem "Króliczki" Kevan Atteberry. Nie jest to opasłe tomisko do czytania, ale znakomicie ilustrowana krótka historyjka. 
W książce spotkamy bardzo przyjaznego potwora, który właśnie wybrał się na spacer i grzecznie wita się ze wszystkimi lub wszystkim dosłownie rzecz ujmując. Nagle na swojej drodze zobaczył piękne kolorowe króliczki i głośno krzyknął KRÓLICZKI!!! Po czym chciał je wszystkie przytulić, co w gruncie rzeczy wcale mnie nie dziwi też lubię te kicające zwierzaki. Niestety maluchy wystraszyły się i uciekły. Zasmucony potwór wszędzie ich szukał i... No właśnie, nie zdradzę Wam wszystkiego, bo przecież nie byłoby zabawy podczas czytania. Mam nadzieję, że choć troszkę Was zaciekawiłam.
Najmocniejszą stroną tej książki według mnie są ilustracje, które wykonane są na najwyższym poziomie, a ja zawsze na to zwracam uwagę w pierwszej kolejności.  Zapraszam Was do lektury, a jeśli chcecie wygrać taki oto egzemplarz to poniżej przygotowałam konkurs.


KONKURS!!!!!! 

Do wygrania aż 2 egzemplarze książki "Króliczki", czyli będziemy mieć dwóch zwycięzców.

Co trzeba zrobić?
- w komentarzu pod tym postem lub pod plakatem konkursowym na FB napisz: jaki jest ulubiony zwierzak Waszego malucha :)
Zasady:
- konkurs dla fanów Po drugiej stronie Brzucha oraz Wydawnictwa CzyTam na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły profil), !!!!!!
- udostępnij i polub plakat konkursowy na FB, znajduje się on TU.


Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Po drugiej stronie Brzucha.
2. Konkurs trwa od 09.12.2016 r. do .16.2016 r. do północy.
3. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 23.12.2016 r.
4. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage Po drugiej stronie Brzucha.
5. Zwycięzcy konkursu mają obowiązek w ciągu czterech dni od ogłoszenia wyników przesłać do Po drugiej stronie Brzucha swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody.
6. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie na fan page Po drugiej stronie Brzucha zostanie wybrana kolejna osoba.
7. Konkurs odbywa się na terenie Polski.
8. Konkurs jest kierowany do osób pełnoletnich.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
10. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
Udanej zabawy kochani!!!!

10 komentarzy:

 1. Super książeczka :) I konkurs też :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulubioną maskotką Szymka jest Misio Zdzisio :)
  Zasypia z nim, chodzi na spacery. Zdziś jeździ z nami do dziadków na wieś, jest towarzyszem w smutku i radości ;)
  Natomiast ulubionym zwierzaczkiem, na którego widok na twarzy Szymka pojawia się uśmiech to suczka dziadków, Majka :)
  Szymek ją głaszcze, ciągnie za sierść, za uszy i oczywiście za ogon :) Aczkolwiek Majka znosi to dzielnie. Jest przytulnym pieskiem i chyba nie ma osoby, która by jej nie lubiła :)

  Paulina Kurdubska (facebook Paulisia Kurdubska)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudna książeczka Lena kocha króliki ma kapcie w króliki spodnie bluzki no i swoja maskotke Kicka który ma zaledwie 15 cm wzrostu a jest najukochańsza przytulanka od 5 lat ma go od urodzenia miesci się w kazdej kieszeni jest z Lena w najgorszych i najlepszych chwilach w życiu uwielbia z nim spać Króliczki choduje babcia wiec chyba z tad ta miłość do tych puchatych milusinskich

  OdpowiedzUsuń
 4. Z królików na razie mamy pluszaka przedszkolaka ulubieńca Jasia i grę króliczki uciekają :) Książki bardzo ciekawe. Może się skusimy

  OdpowiedzUsuń
 5. Koleżanka córki szaleje na punkcie królików ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kotek! Córcia uwielbia kotki. My w domu takiego nie mamy, więc na razie zaszczyt bywania kotkiem spadł na tatę:) Czego nie robi się dla ukochanej córeczki:) I tak tata miauczy, dostaje mleczko, jest drapany za uszkiem;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...