środa, 7 grudnia 2016

DIY zawieszki do prezentów -12 grafik do pobrania.Uwielbiam kupować i dostawać prezenty! Te niesamowite emocje, kiedy czekam na minę obwarowywanego, zanim odpakuje prezent oraz kiedy sama przedzieram się przez warstwy papieru, aby ujrzeć to co zostało przygotowane specjalnie dla mnie. Niestety pod choinką jest zazwyczaj bardzo dużo różnorodnych pakunków dla całej rodziny, a czasami nawet dla znajomych. Jak to zorganizować, aby nie wyszło pomieszanie z poplątaniem? Nie fajnie bym się czuła, dostając prezent przeznaczony dla mojego dziecka, a ono  kiedy zamiast wymarzonego auta zobaczyłoby u siebie moje ulubione perfumy. 

Dlatego mam dla Was idealne rozwiązanie! Przygotowałam dwanaście etykiet, dzięki którym każdy z łatwością odnajdzie swój pięknie zapakowany skarb pod zielonym drzewkiem. No, chyba że byliście niegrzeczni.... ale rózga też powinna być podpisana prawda? 
DIY zawieszki do prezentów do pobrania

A dlaczego akurat dwanaście? Bo tyle tradycyjnie powinno być potraw wigilijnych, tylu było apostołów lub po prostu tyle udało mi się przygotować. Fajnie niekiedy przypisać czemuś jakąś wyższą ideologię. Tym humorystycznym akcentem zapraszam do pobierania i podpisywania prezentów (tych wymarzonych w szczególności). 

PS. Pozostając w klimacie świątecznym zapraszam Was na post TU gdzie najdziecie piękne plakaty świąteczne do pobrania za darmo.

 

11 komentarzy:

 1. Te z reniferem urocze. Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super te zawieszki :) Pobieram ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już pobieram ;* świetne rozwiązanie i urocze do tego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Cieszę się, że będą mogły zawisnąć czy Waszych prezentach :)

   Usuń
 4. Wyszły fenomenalnie ! Wprawdzie mam już w tm roku wszystkie prezenty zapakowane i opisane - ale zachomikuję je sobie na kolejne święta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wielkie, chętnie jutro skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podobają te zawieszki, bomba <3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...